Namu kvapas, pipirmete, fankinscensas
  • Namu kvapas, pipirmete, fankinscensas
  • Malonus namu kvapas, pipirmete, fankinscensas
  • Namu kvapai: pipirmėtė, fankinscensas
  • Namu kvapai is www.muiliukas.lt

Pipirmėtė ir Frankincensas, natūralus namų kvapas

22,95 €

Namų kvapas - Pipirmėtė ir frankincensas. Tai raminančiai veikiantis, klasikinis frankincenso smilkalų ir dervos aromatas, papildytas gaiviu pipirmėtės eteriniu aliejumi, kuris padeda susikaupti bei sutelkti mintis.

Kiekis
Paskutinė prekė

 

Pirkimo - pardavimo taisyklės

 

Pristatymo politika

 

Grąžinimo politika

Įvairūs eteriniai aliejai tūkstančius metų buvo naudojami vilioti, užburti ir gydyti. Nuo šiol jų aromatingą magiją bei galią galite paskleisti ir savo namuose.

Namų kvapas Pipirmėtė ir frankincensas - tai raminančiai veikiantis, klasikinis frankincenso smilkalų ir dervos aromatas, papildytas gaiviu pipirmėtės eteriniu aliejumi, kuris padeda susikaupti bei sutelkti mintis.

Šis solidus klasikinio stiliaus stiklo buteliukas, pripildytas natūraliu eteriniu alieju (specialioje eko mineralinio aliejaus bazėje), elegantiškai derės bet kokiame interjere ir džiugins Jus bei aplinkinius maloniais natūraliais kvapais. Švelnus aromatas palaipsniui kils lazdelėmis ir užpildys bet kurį kambarį. 

Prieš naudojimą nuimkite visą pakuotę, atidarykite specialų dangtį, ištraukite kištuką (užsukite atgal dangtelį) ir įdėkite ratano lazdeles į buteliuką. Aromatas palaipsniui kils lazdelėmis ir užpildys bet kurį kambarį natūraliais bei švelniais kvapais. Kai lazdelės permirksta aliejumi, rekomenduojame jas apversti ir vėl įstatyti į buteliuką. Taip aromatas bus intensyvesnis ir gali išlikti iki 12 savaičių.

Pakuotėje: namų kvapo buteliukas 200 ml, 8 vnt. natūralių ratano lazdelių, dėžutė.