Pirkimo tvarka

Šioje internetinėje parduotuvėje prekes įsigyti gali vyresni nei 18 (aštuoniolikos) metų Pirkėjai, arba asmenys nuo 14 (keturiolikos) metų amžiaus, turintys tėvų ar globėjų sutikimą. Asmuo, užsakantis prekes pagal šias Taisykles, patvirtina, kad jis turi teisę pirkti Prekes šioje internetinėje parduotuvėje.
Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo tada, kai Pirkėjas, internetinėje parduotuvėje suformavęs Prekių krepšelį, nurodęs Pirkėjo vardą, pavardę (lotyniškomis raidėmis) ir pristatymo adresą, tikslų pašto kodą, pasirinkęs mokėjimo būdą ir susipažinęs su šiomis Taisyklėmis, paspaudžia prekių užsakymo mygtuką ir apmoka užsakymą pasirinktu apmokėjimo būdu.
Pirkėjui pateikus ir apmokėjus užsakymą jam išsiunčiamas elektroninis laiškas, patvirtinantis užsakymo gavimą. Paruošus užsakymą, Pardavėjas išsiunčia Pirkėjui elektroninį laišką, informuojantį, kad Prekės išsiųstos Pirkėjui arba parengtos atsiėmimui parduotuvėje (priklausomai nuo to, kuris Prekių pristatymo būdas buvo pasirinktas). Kiekviena tarp Pirkėjo ir Pardavėjo sudaryta Sutartis (užsakymas) yra registruojama ir saugoma internetinės parduotuvės duomenų bazėje.