Natūralus namu kvapas, pelargonija, rožė
  • Natūralus namu kvapas, pelargonija, rožė
  • Naturalus namu kvapas, pelargonija, roze
  • Natūralus namu kvapas - pelargonija, rožė, eteriniai aliejai
  • Naturalus namu kvapai - pelargonija, roze

Pelargonija ir Rožė, natūralus namų kvapas

22,95 €

Natūralus namų kvapas - Pelargonija ir rožė. Tai itin malonaus gėlinio, rožinio, lengvai vaisinio aromato namų kvapas, tikrai sužavėsiantis romantikus ir svajoklius.

Kiekis
Išparduota

 

Pirkimo - pardavimo taisyklės

 

Pristatymo politika

 

Grąžinimo politika

Įvairūs eteriniai aliejai tūkstančius metų buvo naudojami vilioti, užburti ir gydyti. Nuo šiol jų aromatingą magiją bei galią galite paskleisti ir savo namuose.

Namų kvapas Pelargonija ir rožė - tai itin malonaus gėlinio, rožinio, lengvai vaisinio aromato namų kvapas, tikrai sužavėsiantis romantikus ir svajoklius.

Šis solidus klasikinio stiliaus stiklo buteliukas, pripildytas natūralių eterinių aliejų (specialioje eko mineralinio aliejaus bazėje), elegantiškai derės bet kokiame interjere ir džiugins Jus bei aplinkinius maloniais natūraliais kvapais. Švelnus aromatas palaipsniui kils lazdelėmis ir užpildys bet kurį kambarį. 

Prieš naudojimą nuimkite visą pakuotę, atidarykite specialų dangtį, ištraukite kištuką (užsukite atgal dangtelį) ir įdėkite ratano lazdeles į buteliuką. Aromatas palaipsniui kils lazdelėmis ir užpildys bet kurį kambarį natūraliais bei švelniais kvapais. Kai lazdelės permirksta aliejumi, rekomenduojame jas apversti ir vėl įstatyti į buteliuką. Taip aromatas bus intensyvesnis ir gali išlikti iki 12 savaičių.

Pakuotėje: namų kvapo buteliukas 200 ml, 8 vnt. natūralių ratano lazdelių, dėžutė.