Bazilikas ir japoninis laurenis, naturalus namu kvapas
  • Bazilikas ir japoninis laurenis, naturalus namu kvapas
  • Bazilikas ir japoninis laurenis, natūralus namų kvapas
  • Bazilikas ir japoninis laurenis, naturalus namu kvapiklis
  • Naturalus namu kvapas, eteriniai aliejai, lazdeles

Bazilikas ir Japoninis laurenis, natūralus namų kvapas

22,95 €

Namų kvapas - Bazilikas ir Japoninis laurenis. Nuotaiką keliantis, valantis ir gryninantis patalpų orą. Bazilikų šiltas, žolinis aromatas puikiai dera kartu su citrusiniu japoninio laurenio eteriniu aliejumi, pripildydami aplinką gaivaus ir nuotaiką keliančio aromato. 

Kiekis
Išparduota

 

Pirkimo - pardavimo taisyklės

 

Pristatymo politika

 

Grąžinimo politika

Įvairūs eteriniai aliejai tūkstančius metų buvo naudojami vilioti, užburti ir gydyti. Nuo šiol jų aromatingą magiją bei galią galite paskleisti ir savo namuose.

Bazilikų šiltas, žolinis aromatas puikiai dera kartu su citrusiniu japoninio laurenio eteriniu aliejumi, pripildydami aplinką gaivaus ir nuotaiką keliančio aromato. 

Šis solidus klasikinio stiliaus stiklo buteliukas, pripildytas natūralių eterinių aliejų (specialioje eko mineralinio aliejaus bazėje), elegantiškai derės bet kokiame interjere ir džiugins Jus bei aplinkinius maloniais natūraliais kvapais. Švelnus aromatas palaipsniui kils lazdelėmis ir užpildys bet kurį kambarį. 

Prieš naudojimą nuimkite visą pakuotę, atidarykite specialų dangtį, ištraukite kištuką (užsukite atgal dangtelį) ir įdėkite ratano lazdeles į buteliuką. Aromatas palaipsniui kils lazdelėmis ir užpildys bet kurį kambarį natūraliais bei švelniais kvapais. Kai lazdelės permirksta aliejumi, rekomenduojame jas apversti ir vėl įstatyti į buteliuką. Taip aromatas bus intensyvesnis ir gali išlikti iki 12 savaičių.

Pakuotėje: namų kvapo buteliukas 200 ml, 8 vnt. natūralių ratano lazdelių, dėžutė.