Kondicionuojantis muilas-sampunas garbanotiems plaukams
  • Kondicionuojantis muilas-sampunas
  • Pienes pukas - kondicionuojantis muilas-sampunas garbanotiems plaukams
  • Kondicionuojantis muilas-sampunas garbanotiems plaukams

Pienės pūkas

6,00 €

Kondicionuojantis muilas-šampūnas, skirtas normaliems ar linkusiems į sausumą plaukams, ypač rekomenduojamas garbanotiems plaukams plauti.

Kiekis

 

Pirkimo - pardavimo taisyklės

 

Pristatymo politika

 

Grąžinimo politika

Natūralus muilas-šampūnas nuo įprasto muilo skiriasi tuo, kad šiame šampūne esantys aliejai parenkami taip, kad švelniai ir efektyviai plautų plaukus, jų neapsunkinant ir nepaliekant riebalinio apnašo. Be to, toks šampūnas būna praturtintas ir kitomis medžiagomis, kurios puoselėja plaukus, yra naudingos galvos odai ir mažina kieto vandens poveikį.

Kondicionuojantis muilas-šampūnas „Pienės pūkas“ tinka tiek normaliems, tiek į sausumą linkusiems plaukams ir ypač tinkamas garbanotiems plaukams. Paprastai garbanotiems plaukams reikalingas gilesnis drėkinimas ir stipresnis kondicionavimas. Šias savybes šampūnui “Pienės pūkas” suteikia jame esantys kanapių, avokadų ir garstyčių aliejai. Sinergiškai veikiantis imbierinių citrinžolių eterinis aliejus sustiprina kondicionavimą ir suteikia gaivų kvapą. 

Naudojimas: Jei naudojate galvos trinkimui, muilinkite plaukus pagal poreikį 1-2 kartus. Ilgesnius plaukus turintiems žmonėms, rekomenduojame išsiplovus galvą, perskalauti plaukus parūgštintu vandeniu ar naudoti kondicionierių.

Peržiūrėkite kaip plautis galvą kietuoju muilu-šampūnu (youtube)

Kieto muilo-šampūno naudojimo atmintinė (pdf) 

Rekomenduojama: garbanotiems, linkusiems į sausumą ar normaliems plaukams.

Savybės: efektyviai bei švelniai plauna plaukus, nepažeisdamas galvos odos ir saugodamas ją nuo išsausėjimo. Priklausomai nuo plaukų tipo, prausiantis šiuo šampūnu  kondicionierius gali būti ir nereikalingas.

Sudėtis:

Aliejai: rapsų, kokosų, kakavos sviestas, garstyčių, kanapių, avokadų, ricinos.

Eteriniai aliejai: imbierinių citrinžolių, bergamotės, kedramedžio.

Kvapas: gaivus su citrusų nata.

Jums taip pat gali patikti